O nás

Top úspěchy

ME Francie 2023

Ve dnech 15.- 19.11.2023 se ve francouzském městě Antibes, konala nejvyšší evropská soutěž 13th EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES, kterou pořádala světová federace WUKF. Soutěže se zúčastnilo přes 1300 závodníků z 24 evropských zemí.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 25 závodníků, kteří byli nominováni do státní reprezentace České republiky.

Naši závodníci získali celkem 17 medailí a stali jsme se nejúspěšnějším klubem naší reprezentace.

Titul mistr Evropy vybojovali Denisa Brejchová, Dominik Douděra, Eliška Fidlerová, Eliška Mihalčatinová, Michal Nosek a Eva Skalová. 

Vicemistry Evropy se stali Denis Biljajev, Daniel Brejcha, Dominik Douděra, Jakub Fidler, Jan Hoffmann, Tomáš Růžička, Sofia Sasyn. 

Bronzovou medaili pak vybojovali Denis Biljajev, Daniel Brejcha, Ema Papežová a Laura Skrušná.

ME Italy 2022

Ve dnech 3.- 6.11.2022 se v italské Florencii, konala nejvyšší evropská soutěž 12th EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES, kterou pořádala světová federace WUKF. Soutěže se zúčastnilo 1800 závodníků z 24 evropských zemí.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 26 závodníků, kteří byli nominováni do státní reprezentace České republiky.

Naši závodníci získali celkem 19 medailí a stali jsme se nejúspěšnějším klubem naší reprezentace.

Titul mistr Evropy vybojovali Dominik Douděra, Jakub Fidler, Michal Nosek, Tomáš Růžička a Sofia Sasyn.

Vicemistry Evropy se stali Denisa Brejchová, Eliška Fidlerová, Tereza Jindrová, Eliška Mihalčatinová, Denis Olijnyk, Eva Skálová.

Bronzovou medaili pak vybojovali Denis Biljajev, Daniel Brejcha, Denisa Brejchová (2x), Jakub Fidler, Matěj Lippert, Eliška Mihalčatinová a Karolína Šálová.

MS a Světový pohár SKDUN Czech Republic 2022

Ve dnech 30.9. – 2.10.2022 se v KV areně Karlovy Vary, konala nejvyšší světová soutěž 29th SKDUN World Shotokan Karate Championship a současně 14th SKDUN World Shotokan Karate Cup, který byl určen pro nižší technické stupně. Obě akce pořádala světová federace SKDUN. Na soutěži bylo prezentováno 2600 startů ze 40 zemí světa.

Z našeho SK se světového poháru zúčastnilo 19 závodníků a světového šampionátu 8 závodníků.

Naši závodníci získali celkem 41 medailí, z toho 34 medailí na světovém poháru a 7 medailí na světovém šampionátu.

Vicemistrem světa se stal Matěj Lippert.

Bronzové medaile vybojovali Daniel Brejcha, Eliška Mihalčatinová, Linda Skalová, Denisa Brejchová a Matěj Lippert.

MS WSF Czech Republic 2022

Ve dnech 9.- 12.9.2022 se v pardubické eteria areně, konala nejvyšší světová soutěž 12th WORLD SHOTOKAN KARATE CHAMPIONSHIPS, kterou pořádala světová federace WSF. Soutěže se zúčastnilo 717 závodníků z 27 zemí světa.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 10 závodníků, kteří byli nominováni do státní reprezentace České republiky.

Naši závodníci získali celkem 22 medailí.

Titul mistr světa vybojovali Daniel Brejcha (2x), Michal Nosek, Jakub Fidler a Matěj Lippert.

Vicemistry světa se stali Eliška Mihalčatinová, Matěj Lippert, Denisa Brejchová (2x), Dalibor Kolínko, Štěpán Svoboda a Jan Hoffmann.

Bronzovou medaili pak vybojovali Daniel Brejcha (3x), Denisa Brejchová (3x), Eliška Mihalčatinová, Eliška Fidlerová (2x) a Dalibor Kolínko.

MS Romania 2021

Ve dnech 23.- 26.9.2021 se v rumunském městě Kluž, konala nejvyšší světová soutěž 9th WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES, kterou pořádala světová federace WUKF. Soutěže se zúčastnilo bezmála 1300 závodníků z 39 zemí světa.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 16 závodníků, kteří byli nominováni do státní reprezentace České republiky.

Naši závodníci získali celkem 19 medailí a stali jsme se nejúspěšnějším klubem naší reprezentace.

Titul mistr světa vybojovali Daniel Brejcha, Denisa Brejchová (2x), Dominik Douděra, Michal Nosek, Eliška Mihalčatinová a Eliška Fidlerová.

Vicemistry světa se stali Dalibor Kolínko (2x), Vendula Fafková, Štěpán Svoboda, Víctor Sánchez, Daniel Brejcha, Matěj Lippert a Jakub Fidler.

Bronzovou medaili pak vybojovali Daniel Brejcha (2x), Matěj Lippert a Jakub Fidler.

ME Denmark 2019

Ve dnech 24.- 27.10.2019 se v dánském městě Odense, konala nejvyšší evropská soutěž 11th EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES, kterou pořádala světová federace WUKF. Soutěže se zúčastnilo bezmála 1700 závodníků z 23 evropských zemí.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 14 závodníků, kteří byli nominováni do státní reprezentace České republiky.

Naši závodníci získali celkem 16 medailí a stali jsme se nejúspěšnějším klubem naší reprezentace.

Titul mistr Evropy vybojovali Michal Nosek, Daniel Brejcha (2x), Matěj Lippert, Denisa Brejchová, Eliška Fidlerová a Eliška Mihalčatinová.

Vicemistrem Evropy se stal Štěpán Svoboda.

Druhými vicemistry se stali Denisa Brejchová (3x), Linda Skalová, Daniel Brejcha, Dominik Zachař, Jakub Fidler a Vladimír Fafek.

MS SKDUN Czech Republic 2019

Ve dnech 11. – 13.10.2019 se v Karlových Varech, konala nejvyšší světová soutěž 27th WORLD SHOTOKAN KARATE CHAMPIONSHIPS, kterou pořádala světová federace SKDUN. Soutěže se zúčastnilo bezmála 1300 závodníků ze 40 zemí světa.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 7 závodníků.

Naši závodníci získali celkem 9 medailí a opět jsme výrazně přispěli k úspěchu naší reprezentace.

Titul mistr světa vybojovali Daniel Brejcha a Denisa Brejchová.

Vicemistrem světa se stali Daniel Brejcha, Denisa Brejchová, Eliška Mihalčatinová a Eliška Fidlerová.

Druhým vicemistrem se stal Dominik Zachař.

MS Slovakia 2019

Ve dnech 20.- 23.6.2019 se ve slovenském hlavním městě Bratislavě, konala nejvyšší světová soutěž 8th WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES, kterou pořádala jedna z největších světových federací WUKF.

Soutěže se zúčastnilo bezmála 2300 závodníků ze 41 zemí světa.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 13 nominovaných závodníků, kteří reprezentovali Českou republiku, a kteří vybojovali celkem 8 medailí. Tímto výkonem jsme výrazně přispěli ke konečnému 6. místu České republiky.

Titul Vicemistr světa vybojovali Štěpán Svoboda, Denisa Brejchová, Eliška Mihalčatinová, Eliška Fidlerová, Daniel Brejcha a Matěj Lippert.

Druhým vicemistrem světa a bronzovou medaili získali Linda Skalová a Michal Nosek. Fantastický úspěch, gratulujeme.

MS Scotland 2018

Ve dnech 14.- 17.6.2018 se ve skotském městě Dundee konala nejvyšší světová soutěž 7th WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES, kterou pořádala jedna z největších světových federací WUKF.

Soutěže se zúčastnilo bezmála 2400 závodníků ze 41 zemí světa.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 16 nominovaných závodníků, kteří reprezentovali Českou republiku, a kteří vybojovali celkem 12 medailí. Díky tomuto výkonu jsme se opět stali nejúspěšnějším klubem státní reprezentace.

Titul mistr světa vybojovali Denisa Brejchová, Michal Nosek, Jan Pajkrt, Daniel Brejcha a Matěj Lippert.

Vicemistrem světa se stali Denisa Brejchová (2x), Eliška Mihalčatinová a Jan Pajkrt.

Druhým vicemistrem světa a bronzovou medaili získali Štěpán Svoboda, Eliška Mihalčatinová a David Le. Fantastický úspěch, gratulujeme.

ME WSF Czech republic 2017

Ve dnech 17.- 19.11.2017 se ve východočeských Pardubicích konala největší Evropská soutěž 9th EUROPEAN SHOTOKAN CHAMPIONSHIPS, kterou pořádala světová federace WSF. Soutěže se zúčastnilo přes 1000 závodníků z 19 evropských států.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 6 závodníků, kteří reprezentovali Českou republiku a vybojovali fantastických 9 medailí.

Mistrem Evropy se stali Denisa Brejchová, Daniel Brejcha, Vladimír Fafek a Jakub Fidler. Vicemistrem Evropy se stala Eliška Mihalčatinová a Eliška Fidlerová. Fantastický úspěch, gratulujeme.

Olympiáda dětí a mládeže 2017

Ve dnech 24.- 28.6.2017 se v Brně konaly hry VIII. letní olympiády dětí a mládeže 2017. Této olympiády se zúčastnilo celkem 3622 závodníků, kteří se utkali o medaile v 91 disciplínách v 22 sportech.

Jedním z těchto sportů bylo také karate, kde soutěžily kategorie mladších a starších žáků.

Za Středočeský kraj byli z našeho klubu nominováni 4 závodníci, kteří vybojovali 7 medailí a výrazně tak přispěli k třetímu místu Středočeského kraje na těchto hrách. Jednalo se o Denisu Brejchovou, Elišku Mihalčatinovou, Daniela Brejchu a Jana Pajkrta.

Olympijskou vítězkou se stala Denisa Brejchová, druhá místa vybojoval kata team starších i mladších žáků a na třetí příčce se umístili Daniel Brejcha a Jan Pajkrt. Fantastický úspěch, gratulujeme.

ME S.K.I.F. 2017

Ve dnech 17.- 21.5.2017 se poprvé v České republice konala nejvyšší evropská soutěž KARATE EUROPEAN CHAMPIONSHIPS 2017, kterou pořádala světová federace S.K.I.F.

Tento šampionát se konal v Hradci Králové a zúčastnilo se ho bezmála 700 závodníků z 23 evropských zemí.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 5 závodníků, kteří byli nominováni do státní reprezentace České republiky tohoto svazu.

Titul mistr Evropy vybojoval Daniel Brejcha a čtvrté místo obsadila Denisa Brejchová. Fantastický úspěch, gratulujeme.

ME Romania 2017

Ve dnech 5.- 9.4.2017 se v rumunském městě Kluž konala nejvyšší evropská soutěž 9th EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES, kterou pořádala jedna z největších světových federací WUKF.

Soutěže se zúčastnilo bezmála 2000 závodníků z 26 států Evropy.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 15 závodníků, kteří reprezentovali Českou republiku, a kteří vybojovali celkem 19 medailí. Díky tomuto výkonu jsme se opět stali nejúspěšnějším klubem státní reprezentace.

Titul mistr Evropy vybojovali Jan Pajkrt, Daniel Brejcha, Matěj Lippert, Vladimír Fafek (2x), Jakub Fidler,  Matyáš Miller, David Le, Jan Le a Filip Janda.

Vicemistrem Evropy se stali Denisa Brejchová, Eliška Mihalčatinová, Eliška Fidlerová, Daniel Brejcha, Jakub Fidler, David Le a Vladimír Fafek.

Druhým vicemistrem Evropy a bronzovou medaili získali Denisa Brejchová a David Le. Fantastický úspěch, gratulujeme.

ME Italy 2016

Ve dnech 11.- 16.10.2016 se v severoitalském městě Montichiari konala nejvyšší evropská soutěž 8th EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES, kterou pořádala jedna z největších světových federací WUKF.

Soutěže se zúčastnilo přes 1800 závodníků z 26 evropských států.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 16 závodníků, kteří reprezentovali Českou republiku, a kteří vybojovali celkem 12 medailí. Díky tomuto výkonu jsme se opět stali nejúspěšnějším klubem státní reprezentace.

Titul mistr Evropy vybojovali Matěj Lippert, Matyáš Miller, David Le, Jan Le a Jan Řápek.

Vicemistrem Evropy se stali Daniel Brejcha (2x), Vladimír Fafek, Jan Pajkrt a Matěj Lippert.

Druhým vicemistrem Evropy a bronzovou medaili získali Daniel Brejcha a Vladimír Fafek. Fantastický úspěch, gratulujeme.

MS Ireland 2016

Ve dnech 15.- 19.6.2016 se v irském hlavním městě Dublin konala nejvyšší světová soutěž 6th WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES, kterou pořádala jedna z největších světových federací WUKF.

Soutěže se zúčastnilo 2300 závodníků z 41 států světa. Byly mezi nimi i reprezentanti takových zemí jako je USA, Brazílie, Jihoafrické republiky, Argentiny, Indie a Japonska.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnilo 16 závodníků, kteří reprezentovali Českou republiku, a kteří vybojovali celkem 18 medailí. Díky tomuto výkonu jsme se stali nejúspěšnějším klubem státní reprezentace.

Titul mistr světa vybojovali Veronika Bohuslavová (2x), Jan Pajkrt, Daniel Brejcha, Denisa Brejchová (2x), David Le a Eliška Fidlerová.

Vicemistrem světa se stali Jakub Fidler, Denisa Brejchová, Jan Řápek, Jan Pajkrt, Daniel Brejcha, David Le, Jan Le a Filip Janda.

Druhým vicemistrem světa a bronzovou medaili získali Matyáš Miller a Vladimír Fafek. Fantastický úspěch, gratulujeme.

MS WSF Poland 2016

Ve dnech 1.- 3.4.2016 se v polském městě Bydgoszcz konala největší světová soutěž 7th WORLD SHOTOKAN CHAMPIONSHIPS, kterou pořádala světová federace WSF.

Soutěže se zúčastnilo přes 1000 závodníků z 37 států světa. Byly mezi nimi i reprezentanti takových zemí jako je Izrael a Palestina, což nás hodně překvapilo.

Z našeho SK se šampionátu zúčastnili 4 závodníci, kteří reprezentovali Českou republiku a vybojovali celkem 7 medailí.

Mistrem světa v individuálních kategoriích se stali Daniel Brejcha a Denisa Brejchová. Mistrem světa v týmových kategoriích se stali Daniel Brejcha, Jan Pajkrt, Matěj Lippert a Denisa Brejchová, která navíc přidala titul druhý vicemistr světa v individuální kategorii kumite. Fantastický úspěch, gratulujeme.

ME Belgium 2015

Ve dnech 3.- 7.6.2015 se v belgickém městě Liege konala největší evropská soutěž 7th EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS FOR CHILDREN, CADETS AND JUNIORS, kterou pořádala světová federace WUKF.

Soutěže se zúčastnilo bezmála 1300 závodníků z 24 států Evropy.

Z našeho SK bylo nominováno do státní reprezentace 23 závodníků, ale šampionátu se nakonec zúčastnilo pouze 13 závodníků, kteří reprezentovali ČR.

Naši závodníci získali 8 medailí a stali jsme se nejúspěšnějším klubem naší reprezentace.

Titul mistr Evropy vybojovali David Soběslavský (kumite), Jan Řápek (kata), Vladimír Fafek (kata) a Nikola Kunertová (kata). Vicemistrem Evropy se stala Martina Kopecká (kata). Bronzové medaile vybojovali Denisa Brejchová (kata a kumite) a Tomáš Truong (kumite). Gratulujeme.

MS Poland 2014

Ve dnech 15.- 19.10.2014 se v polském městě Szczecin konala největší světová soutěž 5th WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS FOR CHILDREN, CADETS AND JUNIORS, kterou pořádala světová federace WUKF.

Soutěže se zúčastnilo bezmála 1400 závodníků z 36 států světa. Byly mezi nimi i reprezentanti takových zemí jako JAR, USA, Brazílie, Malajsie a co nás hodně překvapilo, to byli reprezentanti Nepálu.

Z našeho SK bylo nominováno do státní reprezentace 11 závodníků, kteří reprezentovali Českou republiku.

Naši závodníci získali 4 medaile a stali jsme se nejúspěšnějším klubem naší reprezentace.

Titul mistr světa vybojoval Daniel Brejcha, vicemistrem světa se stal Jenda Řápek a druhým vicemistrem světa Denisa Brejchová a Vláďa Fafek. Gratulujeme.

ME Italy 2014

Ve dnech 11.- 15.6.2014 se v překrásném italském městě Verona konala největší evropská soutěž 6th EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES, kterou pořádala světová federace WUKF.

Soutěže se zúčastnilo bezmála 1600 závodníků z 27 států Evropy.

Z našeho SK bylo nominováno do státní reprezentace 18 závodníků, ale šampionátu se nakonec zúčastnilo pouze 9 závodníků, kteří reprezentovali ČR.

Naši závodníci získali 5 medailí a stali jsme se jedním z nejúspěšnějších klubů naší reprezentace.

Titul mistr Evropy vybojovala Denisa Brejchová, druhými vicemistry Evropy se stali Daniel Brejcha, Nikola Kunertová, Kateřina Smetanová a Patrik Vébr. Gratulujeme.

ME FSKA Poland 2014

Ve dnech 24.- 25.5.2014 se v polském městě Poznaň konala největší evropská soutěž EUROPEAN KARATE SHOTOKAN F.S.K.A. CHAMPIONSHIPS, kterou pořádala světová federace FSKA.

Soutěže se zúčastnili závodníci ze 14 evropských zemí. Z našeho SK byli nominováni do státní reprezentace FSKA dva závodníci, kteří reprezentovali ČR.

Oba naši závodníci Daniel Brejcha a Denisa Brejchová vybojovali ve svých kategoriích 1. místo a získali titul mistr Evropy. Gratulujeme.

ME England 2013

Ve dnech 16.- 20.10.2013 se v anglickém městě Sheffield konala největší evropská soutěž EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS FOR ALL AGES, kterou pořádala světová federace WUKF.

Soutěže se zúčastnilo 1600 závodníků z 21 evropských států.

Z našeho SK bylo nominováno do státní reprezentace 12 závodníků, ale šampionátu se nakonec zúčastnilo 8 závodníků, kteří reprezentovali Českou republiku.

Naši závodníci získali 5 medailí a stali jsme se tak nejúspěšnějším klubem naší reprezentace.

Titul Mistr Evropy vybojovali David Le a Jan Řápek, vicemistrem Evropy se stali Daniel Brejcha a Denisa Brejchová a třetí místo obsadil Jan Le.

MS Romania 2013

Ve dnech 7.- 9.6.2013 se v rumunském hlavním městě Bukurešti konala největší světová soutěž 5th World Karate Championships Seniors and Veterans, kterou pořádala světová federace WUKF. Soutěže se zúčastnilo 36 států světa. Z našeho SK byli do státní reprezentace nominováni 4 závodníci, kteří reprezentovali ČR.

V kategorii Kata Veterans Female vybojovala Věra Soprová 3.místo a stala se opět druhým vicemistrem světa.

Umístění našich závodníků: Věra Soprová (3. místo Kata Veterans Female), Martin Brejcha (5. místo Kata Veterans Male), Tomáš Neubert (11. místo Kata Shotokan Seniors), David Rousek (13. místo Kata Shotokan Seniors).

MS Serbia 2012

Ve dnech 10.- 14.10.2012 se v srbském městě Novi Sad konala největší světová soutěž 4th WORLD KARATE CHAMPIONSHIPS FOR CHILDREN, CADETS AND JUNIORS, kterou pořádala světová federace WUKF.

Soutěže se zúčastnilo bezmála 2000 závodníků z 35 států celého světa.

Z našeho SK bylo nominováno do státní reprezentace 11 závodníků, kteří reprezentovali Českou republiku.

Naši závodníci získali 4 medaile a stali jsme se tak nejúspěšnějším klubem naší reprezentace.

Titul Mistr světa vybojoval David Le, Vicemistrem světa se stali Daniel Brejcha a Jan Le a druhým vicemistrem světa se stala Denisa Brejchová.

ME Scotland 2012

Ve dnech 1.- 3.6.2012 se ve skotském Glasgow konala největší evropská seniorská soutěž 4th European Karate Championship, kterou pořádala světová federace WUKF. Soutěže se zúčastnilo 28 evropských států.

Z našeho SK bylo nominováno do státní reprezentace 5 závodníků, kteří měli reprezentovat Českou republiku, ale z důvodu nemoci se zúčastnili jen 3 závodníci.

V nejprestižnější kategorii kata muži shotokan vybojoval Tomáš Neubert  3. místo a stal se druhým vicemistrem Evropy.

ME Hungary 2011

Ve dnech 5.- 9.10.2011 se v maďarském lázeňském městě Györ konala největší evropská soutěž 2nd EUROPEAN KARATE CHAMPIONSHIPS FOR CHILDREN, CADETS AND JUNIORS, kterou pořádala světová federace WUKF.

Soutěže se zúčastnilo bezmála 1500 závodníků z 23 evropských států. Z našeho SK bylo nominováno do státní reprezentace 10 závodníků, kteří reprezentovali Českou republiku.

Naši závodníci získali 2 medaile a titul Mistr Evropy vybojovala Denisa Brejchová.

MS Italy 2011

Ve dnech 27.- 29.5.2011 se v severoitalském Lignanu konala největší světová soutěž 4th World Championships Seniors and Veterans, kterou pořádala světová federace WUKF. Soutěže se zúčastnilo 35 států světa. Z našeho SK bylo do státní reprezentace nominováno 6 závodníků, kteří reprezentovali Českou republiku.

Druhými Vicemistry Světa se z našeho SK stali: Martin Brejcha, Tomáš Neubert, David Rousek.